بازار ايران
 
نويسندگان
جستجو
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 61
دیروز : 21
افراد آنلاین : 1
همه : 3572
 اخباراقتصادي ,خبرهاي اقتصادي,دلار
ارزش دلار در برابر بسياري از همتايانش كاهش پيدا كرد.

به گزارش ايسنا به نقل از رويترز، بانك مركزي آمريكا در بيانيه اي اعلام كرد از طريق بازارهاي ثانويه به بازار اوراق قرضه شركتي ورود خواهد كرد. اين اقدام پس از آن صورت مي گيرد كه فدرال رزرو در پايان نشست خود تصميمي براي تغيير نرخ بهره كه اكنون در محدوده صفر تا ۰.۲۵ درصدي قرار دارد نگرفت.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۹:۱۵ ] [ hsi ]
 اخباراقتصادي ,خبرهاي اقتصادي, قيمت خودرو

 

 با وجود آنكه شوراي رقابت اواخر ارديبهشت امسال قيمت نهايي خودروهاي داخلي را اعلام كرد، به نظر مي‌رسد وزارت صنعت،معدن و تجارت به‌دنبال مذاكره با اين شورا براي ايجاد تغييراتي در قيمت يا فرمول قيمت‌گذاري است. در اين مورد، يك منبع آگاه كه نخواست نامش فاش شود، به «دنياي‌اقتصاد» گفت: مسوولان وزارت صمت متوجه زياندهي هنگفت خودروسازان از ناحيه قيمت‌هاي اعلامي شوراي رقابت شده‌اند و از همين رو به‌دنبال جلب نظر اين شورا براي تغيير در قيمت يا فرمول قيمت‌گذاري هستند.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۲۵:۳۰ ] [ hsi ]

 

طبيعت گردي و رفتن به دل كوه و دشت يكي از فعاليت هاي مورد علاقه گردشگران است و در واقع به معني گشت و گذار در طبيعت براي چند ساعت يا چند روز مي باشد. طبيعت گردي خود انواع متفاوتي دارد كه هر كدام داراي درجات سختي مختلفي هستند. براي داشتن يك سفر ايمن به دل طبيعت بايد به نكاتي توجه نمود و تجهيزات ضروري به همراه داشت تا در صورت نياز بتوان از آن ها استفاده كرد. با مستر بليط همراه باشيد تا بيشتر به بررسي اين موضوع بپردازيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۲ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۲۷:۱۹ ] [ hsi ]

سفر با هواپيما يكي از بهترين روش هاي مسافرت است كه طرفداران بسياري دارد. در اين روش افراد مي توانند در كوتاه ترين زمان ممكن به مقصد خود برسند، به همين دليل اكثر افرادي كه داراي محدوديت زماني هستند و يا به هر دليلي نمي توانند از ساير روش هاي مسافرت استفاده نمايد با خريد بليط هواپيما سفر هوايي را انتخاب مي كنند. قيمت بليط هواپيما با توجه به سيستمي يا چارتر بودن آن متفاوت است، البته عوامل مختلفي در تعيين قيمت نهايي بليط هواپيما موثر هستند اما هميشه اين نرخ با نوسانات بسياري همراه است. برخي از شركت هاي هواپيمايي داراي تخفيفياتي براي خانواده هاي جانبازان، شهدا و ايثارگران هستند و بليط ها را با قيمت پايين تري به آن ها ارائه مي دهند. اگر مي خواهيد با شرايط استفاده از اين تخفيفات و ميزان آن ها بيشتر آشنا شويد پس تا پايان با ما همراه باشيد.

 

خريد بليط هواپيما براي جانبازان

جانبازان بالاي 25 درصد و خانواده هاي آن ها مي توانند به منظور تهيه بليط هواپيما و استفاده از تخفيفات ويژه اي كه براي آن ها در نظر گرفته شده است به صورت حضوري يا آنلاين اقدام نمايند. البته اين تخفيفات شامل سفرهاي داخلي مي شود و فقط  از سوي بعضي از شركت هاي هواپيمايي  پشتيباني مي گردد. بنابراين اين افراد مي توانند با ارائه كارت ايثارگري يا معرفي نامه از بنياد شهيد و امور ايثارگران به يكي ازآژانس هاي مسافرتي سطح شهر بليط سفر خود را رزرو نمايند. امروزه با روي كار آمدن وب سايت هاي ارائه دهنده بليط مسافران راحت تر مي توانند نسبت به خريد بليط اقدام نمايند.

جانبازان و خانواده هاي آن ها مي توانند با مراجعه به برخي از اين وب سايت ها كه بليط هواپيما براي جانبازان را در كنار ساير خدمات خود ارائه مي دهند، قوانين و شرايط رزرو بليط و ميزان تخفيفات را در مسيرهاي مختلف داخلي مطالعه نمايند و مناسب ترين بليط ممكن را رزرو كنند.

 

 

خريد اينترنتي بليط هواپيما براي جانبازان

بر اساس قوانين تصويب شده از سوي دولت جمهموري اسلامي ايران جانبازان 25 درصد و بالاتر، آزادگان، خانواده هاي شاهد و خانواده جانبازان 70 درصد مي تواند براي مسافرت در مسيرهاي داخلي كشور بليط هواپيما، قطار يا كشتي را با با ارائه كارت ايثار گري با 50 درصد تخفيف يا به عبارتي نيم بها دريافت نمايند. البته توجه داشته باشيد كه فقط دو شركت هواپيمايي آسمان و ايران اير بليط هواپيما براي جانبازان را ارائه مي دهند و در صورتي كه مسافران بخواهند از پروازهاي ساير ايرلاين ها رزرو نمايند مشمول استفاده از اين تخفيف نخواهند شد. بنابراين جانبازان عزيز مي توانند با مراجعه وب سايت شركت هاي هواپيمايي آسمان و ايران اير يا وب سايت هايي كه بليط هواپيما جانبازان را نيز ارائه مي دهند به صورت آنلاين نسبت به خريد بليط اقدام نمايند.

توجه داشته باشيد كه سايت هاي ارائه دهنده بليط معتبر داراي  بخش پشتيباني هستند و در صورتي كه در هنگام رزرو بليط هواپيما براي جانبازان با مشكل مواجه شويد و يا سوالي داشته باشيد مي توانيد با اين بخش تماس برقرار نماييد و مشكل خود را حل نماييد.

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۴۸:۵۹ ] [ hsi ]

از امروز تا 21 خرداد امكان خريد سهام عدالت در شركت هاي سرمايه پذير فراهم است.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۶:۴۷ ] [ hsi ]

شركت سپرده گذاري مركزي اوراق بهادار و تسويه وجوه (سمات) اعلام كرد : ۲ ميليون و ۵۰۰ هزار نفر از وراث متوفيان سهام عدالت بايد منتظر اطلاعيه هاي اين شركت در خصوص انتقال سهام عدالت اموات باشند. 


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۴:۰۴ ] [ hsi ]

ﻣﺴﮑﻦ ﻫﻢ ﺑﻪﻋﻨﻮان ﺳﺮﭘﻨﺎه و ﻫﻢ ﺑﻪﻋﻨﻮان داراﯾﯽ ﻧﻘﺶ ﻣﻬﻤﯽ در اﻗﺘﺼﺎد ﺧﺎﻧﻮار اﯾﻔﺎ مي‌كند و در ﻗﻠﻤﺮوي اﻗﺘﺼﺎد ﮐﻼن ﻧﯿﺰ آﺛﺎر ﺗﻌﯿﯿﻦﮐﻨﻨﺪه‌اي ﺑﺮ ﻣﺘﻐﯿﺮﻫﺎي ﮐﻠﯿﺪي ﻧﻈﯿﺮ رﺷﺪ اﻗﺘﺼﺎدي، ﺗﻮرم، اﺷﺘﻐﺎل و ﺗﻮزﯾﻊ درآﻣﺪ دارد. همچنين ﺑﺨﺶ ﻣﺴﮑﻦ ﺑﺎ ﺗﻮﺟﻪ ﺑﻪ ارﺗﺒﺎﻃﺎت ﭘﺴﯿﻦ و ﭘﯿﺸﯿﻦ ﮔﺴﺘﺮده و ﻣﺤﻮرﯾﺖ ادوار ﺗﺠﺎري ﺑﺮ ﺳﺎﯾﺮ ﺑﺨﺶﻫﺎ اﺛﺮ ﻣﯽﮔﺬارد و ﺑﻪدﻟﯿﻞ آﻧﮑﻪ در ﻇﺮف ﻣﺤﯿﻂ اﻗﺘﺼﺎد ﮐﻼن ﻗﺮار دارد، از ﺗﺤﻮﻻت دﯾﮕﺮ ﺑﺨﺶﻫﺎ و ﻣﺤﯿﻂ اﻗﺘﺼﺎد ﮐﻼن ﻧﯿﺰ ﻣﺘاﺛﺮ ﻣﯽﺷﻮد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۳ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۱:۱۱ ] [ hsi ]

 

وقتي حرف از سفر، وسيله‌ي نقليه و مسير سفر مي‌شود، يكي از محبوب‌ترين، امن‌ترين و به صرفه‌ترين انتخاب‌ها مسافرت با قطار است. در فصل تابستان كه به دليل تعطيلي مدارس و دانشگاه‌ها، بسياري از خانواده‌ها براي سفرهاي تفريحي برنامه‌ريزي مي‌كنند، خريد بليط قطار هميشه جايگاه ويژه‌اي در اين برنامه‌ريزي دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۰:۲۰:۰۴ ] [ hsi ]
رئيس اتحاديه صنف دستگاه‌هاي مخابراتي و ارتباطي گفت: امسال به دليل قطع واردات تلفن همراه، شاهد كمبود گوشي و در نهايت افزايش قيمت‌ها هستيم.

ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۷ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۳۶:۲۲ ] [ hsi ]

 

يكي از قديمي ترين تكنولوژي هايي كه حدود يك قرن پيش به ايران راه يافت و صنعت حمل و نقل را متحول ساخت قطار مي باشد و مي توان از آن به عنوان ارزان ترين و ايمن ترين وسيله حمل و نقل عمومي ياد كرد كه طرفداران زيادي دارد. با توجه به پر فروش بودن بليط قطار در مقايسه با ساير وسايل حمل و نقل عمومي خطوط ريلي كشور هر ساله گسترده تر شده و مناطق بيشتري را تحت پوشش قرار مي دهد و به راحتي با تهيه بليط قطار مي توان به هر نقطه از ايران سفر كرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۶ خرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۳:۱۲ ] [ hsi ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blograz :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه
لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب